17 May 2024 03:43
LOGIN - Beitreten
Merken
Registrierung

Czarny ekran przy jeździe.

Polski / Polish / Polaco

Moderador: PAVLIK

Czarny ekran przy jeździe.

Notapor niwgnip » Sab Ago 28, 2010 11:11 pm

Witam

Mam pewien, dość poważny problem. Otóż podczas normalnej jazdy, na kilka sekund pojawia się czarny ekran. Znika on po jakichś 2 sekundach, jednak... Podczas tego gra dla mnie się jakby "zatrzymuje". Grając online w taki sposób wiele osób mnie wyprzedza na prostej (jade>kierowca jest za mną dość kawałek> czarny ekran> wszystko wraca do normy a ja jestem za nim;) Kolejna sprawa jest taka, że dzieje mi się to nawet z 3-4 razy na okrążenie. Tak się niestety nie da jeździć ;) Szczególnie gdy czarny ekran pojawi się np. na szykanie?

Jeśli ktoś się spotkał z podobnym problemem byłbym wdzięczny za pomoc ;) Wszystko zaczęło się po formacie, sterowniki sprawdzałem i nic nie dają.
niwgnip
0 a 36 Km/h
0 a 36 Km/h
 
Mensajes: 1
Registrado: Mié May 20, 2009 6:08 pm
 

Notapor danelka » Jue Sep 02, 2010 2:19 pm

Drogi Pingwinie :crazy:

W imieniu szanownego polskiego społeczeństwa MRO wyrażam najszczersze ubolewanie zwiążane z Twoimi problemami. Jednakże stwierdzam, a raczej przypominam fakty, jakimi jest to, że na tym o tóż polskim dziale MRO pomocy udzielają jedynie, a może "aż" trzy osoby którymi są: ja, Cre oraz mintek. Te osoby są Tobie dobrze znane, a jednocześnie bliskie z powodów znanych dla Ciebie, a inni moga się jedynie domyślać. Tak więc wyprzedzając odpowiedzi "innej" częśći społeczeństwa polskiego MRO ( którego się nie doczekasz ), mogę Tobie powiedzieć jedno: Tyle co Tobie probowaliśmy pomóc tyle też pomogliśmy. Mam jeszcze nadzieje co do jednego... że się pomyliłem we wszystkim co wcześniej napisałem i że jednak znajdzie się jakaś "inna" osoba która jakimś dziwnym trafem będzie znała odpowiedz na nurtujące Cię pytanie i pomoże rozwiązać zaistniały problem.

Z poważaniem na zawsze oddany danelka :-/

""The Force is with you Pingwin""
""Use the Force, Pingwin !""
""The Force will be with you Pingwin, always. !""
""You must feel the Force around you Pingwin.""

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Imagen
Imagen
LA-GRANDE.PL <<<Legenda Polskiego Świata Mini Racing Online
Avatar de Usuario
danelka
0 a 36 Km/h
0 a 36 Km/h
 
Mensajes: 65
Registrado: Sab May 03, 2008 8:35 pm
Edad: 34
 


Volver a Polski

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro