15 May 2024 22:29
LOGIN - Entrar
¿Recordar?
Registrar ahora

Problem ze zrobieniem serwera.

Polski / Polish / Polaco

Moderador: PAVLIK

Problem ze zrobieniem serwera.

Notapor golap123 » Lun Jul 15, 2013 4:06 pm

Siema, zarejestrowałem się na forum, wchodzę do gry, chce zrobić serwer, wpisuje poprawnie login, daje dalej i wyskakuje mi Wrong Password chociaż na 100% wpisałem poprawne hasło, co robić ???
golap123
0 a 36 Km/h
0 a 36 Km/h
 
Mensajes: 1
Registrado: Lun Jul 15, 2013 4:00 pm
Edad: 29
 

Re: Problem ze zrobieniem serwera.

Notapor Torloph » Lun Jul 15, 2013 7:19 pm

Cześć,

Po pierwsze zapraszam na www.miniracingonline.pl Jest to oficjalna liga Polska - właśnie skończył się 10 sezon, 11 startuje na przełomie września i października. Zapraszam do rejestracji i udziału !!!

Sam miałem takie problemy - da się go rozwiązać w dość nietypowy sposób - musisz wejść na jakiś inny server i tam wpisać hasło i przed wciśnięciem "connect" kliknąć czerwony kwadracik " Forgot password" , który zmieni kolor na zielony. Kliknąć connect. Tutaj zalecam pojeździć z osobą/osobami na których server wbijesz :D

Następnie, gdy chcesz "postawić" swój server już nie powinno być takich problemów, pod warunkiem że masz odblokowane porty w routerze ;]


Pozdrawiam, powodzenia dla chyba nowego gracza MRO, polecam solidne treningi nawet i na Off Line, stawka w naszej lidze naprawdę trzyma poziom (choć oczywiście nie wszyscy są pro koxami) ;)
Imagen
Torloph
0 a 36 Km/h
0 a 36 Km/h
 
Mensajes: 6
Registrado: Mar Oct 02, 2012 1:24 pm
Edad: 30
 


Volver a Polski

¿Quién está conectado?

Usuarios navegando por este Foro: No hay usuarios registrados visitando el Foro

cron